Wiosenne nowości

Rate this post

Nareszcie mamy za sobą mrozy i śniegi..można zrzucić kożuchy i puchówki  i w końcu założyć coś lżejszego i kolorowego 🙂

O tym co na sezon wiosenno-letni zaproponowali nam projektanci i jakich nowości szukać w sklepach przeczytasz poniżej.

 

Pamiętaj, że  trendy to tylko wskazówki. Nie należy traktować ich zbyt dosłownie.

Wybieraj z nich te, które pasują do Twojego stylu i osobowości.

Wystarczy jedna rzecz z sezonowych nowości, aby ożywić stylizację, nadać jej oryginalności a jednocześnie iść z duchem czasu.

 

 

       1.  FIOLETY

 

Instytut PANTONE ogłosił, że w tym roku to właśnie kolor fioletowy, a dokładniej odcień Ultra Violet 18-383 będzie kolorem roku 2018. Projektanci nie pozostali obojętni na tę wiadomość i w swoich kolekcjach nie pominęli tego odcienia.

Domy mody postawiły na dosłowną interpretację tego trendu i lasowały go w total lookach.

Na codzień wystarczy jeden element w tym kolorze, żeby „podkręcić” zwykłą stylizację i udowodnić, że znamy się na rzeczy.

 

 

2.    PASTELE

 

Pastelowe kolory nie są niczym odkrywczym w sezonie wiosenno- letnim, ale tym razem stylizowane są w sposób minimalistyczny z innymi pastelami. Ważna jest tu forma i proste kroje.

 

 

3.   KWIATY

 

Kwiatowe nadruki podobnie jak pastelowe kolory to must have wiosennych stylizacji. W tym sezonie kwiaty na ubraniach mają być duże i zwracające na siebie uwagę mocnymi kolorami. Można je łączyć z innymi wzorami w tych samych kolorach lub z innymi kwiatowymi motywami.

 

 

 

 

4.   INSPIRACJE SZTUKĄ

 

Sztuka już nie jest zamknięta w czterech ścianach muzeów.. Teraz nosimy ją na ubraniach. To wybór idealny dla indywidualistów z „głową w chmurach” i wszystkich tych, którzy potrzebują oryginalności i odrobiny szaleństwa na codzień.

 

 

 

 

5.  Plastik

 

Ten trend nie jest łatwy, ale umiejętnie połączony z klasyką lub stylem sportowym daje spektakularne efekty. Najbezpieczniej zainwestować w transparentny płaszcz przeciwdeszczowy lub dodatki takie jak buty  i torebki z odrobiną przezroczystości.

 

 

 

 

6.   Wzory

 

Kratki i paski trzymają się na szczycie trendów już od dłuższego czasu. Nowością jest kolorowa kratka i łączenie jej z innymi wzorami w podobnej tonacji kolorystycznej.  Takie stylizacje nie są łatwe,  ale dla świeżego, nowoczesnego efektu warto spróbować 😉

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

KOMENTARZE

Powiadom o
avatar
wpDiscuz